Moto2 2024 Barcelona

Barcelona 23 mei 2024 tot 26 mei 2024
Losail
Losail 7 mrt. 2024 tot 10 mrt. 2024
Algarve
Algarve 21 mrt. 2024 tot 24 mrt. 2024
Circuit of the Americas
Circuit of the Americas 11 apr. 2024 tot 14 apr. 2024
Jerez
Jerez 25 apr. 2024 tot 28 apr. 2024
Le Mans
Le Mans 9 mei 2024 tot 12 mei 2024
Barcelona
Barcelona 23 mei 2024 tot 26 mei 2024
Mugello
Mugello 30 mei 2024 tot 2 jun. 2024
Assen
Assen 27 jun. 2024 tot 30 jun. 2024
Sachsenring
Sachsenring 4 jul. 2024 tot 7 jul. 2024
Silverstone
Silverstone 1 aug. 2024 tot 4 aug. 2024
Spielberg
Spielberg 15 aug. 2024 tot 18 aug. 2024
Motorland Aragon
Motorland Aragon 29 aug. 2024 tot 1 sep. 2024
Misano
Misano 5 sep. 2024 tot 8 sep. 2024
Sokol
Sokol 12 jun. 2024 tot 16 jun. 2024
Mandalika
Mandalika 26 sep. 2024 tot 29 sep. 2024
Motegi
Motegi 3 okt. 2024 tot 6 okt. 2024
Phillip Island
Phillip Island 16 okt. 2024 tot 20 okt. 2024
Chang
Chang 24 okt. 2024 tot 27 okt. 2024
Sepang
Sepang 30 okt. 2024 tot 3 nov. 2024
Valencia
Valencia 14 nov. 2024 tot 17 nov. 2024
1
 - 
5
1
 - 
2
Pos Rijder # Motor Ronden Tijd Verschil Km/u Uitgevallen Punten
1 Japan A. Ogura MT Helmets - MSI 79 Boscoscuro B-21 21

36'33.540

160.5 25
2 Spain S. García MT Helmets - MSI 3 Boscoscuro B-21 21

+3.816

36'37.356

3.816 160.2 20
3 United Kingdom J. Dixon CFMOTO Inde Aspar Team 96 Kalex 21

+9.186

36'42.726

5.370 159.8 16
4 Spain J. Alcoba Yamaha VR46 Master Camp Team 52 Kalex 21

+12.241

36'45.781

3.055 159.6 13
5
S. Agius Liqui Moly Husqvarna Intact GP
81 Kalex 21

+12.593

36'46.133

0.352 159.5 11
6 Spain A. Arenas QJMOTOR Gresini Moto2 75 Kalex 21

+13.666

36'47.206

1.073 159.5 10
dq Spain M. Ramírez OnlyFans American Racing Team 24 Kalex 21

+15.443

36'48.983

1.777 159.3
7 Spain A. López MB Conveyors SpeedUp 21 Boscoscuro B-21 21

+17.676

36'51.216

2.233 159.2 9
8 United States J. Roberts OnlyFans American Racing Team 16 Kalex 21

+20.790

36'54.330

3.114 158.9 8
9 Italy T. Arbolino Elf Marc VDS Racing Team 14 Kalex 21

+18.885

36'52.425

159.1 7
10 Spain J. Navarro KLINT Forward Factory Team 9 Forward F2 21

+21.249

36'54.789

2.364 158.9 6
11 Netherlands Z. van den Goorbergh RW-Idrofoglia Racing GP 84 Kalex 21

+22.435

36'55.975

1.186 159.0 5
12 Czech Republic F. Salač Elf Marc VDS Racing Team 12 Kalex 21

+23.073

36'56.613

0.638 158.8 4
13 Spain J. Masià Pertamina Mandalika GAS UP Team 5 Kalex 21

+24.540

36'58.080

1.467 158.7 3
14 South Africa D. Binder Liqui Moly Husqvarna Intact GP 15 Kalex 21

+24.747

36'58.287

0.207 158.7 2
15 Indonesia M. Aji Idemitsu Honda Team Asia 34 Kalex 21

+24.826

36'58.366

0.079 158.7 1
16
X. Cardelús Fantic Racing
20 Kalex 21

+27.908

37'01.448

3.082 158.4
17 Italy M. Pasini MB Conveyors SpeedUp 19 Boscoscuro B-21 21

+30.424

37'03.964

2.516 158.3
18
Á. Escrig KLINT Forward Factory Team
11 Forward F2 21

+38.261

37'11.801

7.837 157.7
19 Turkey D. Öncü Ajo Motorsport 53 Kalex 21

+38.590

37'12.130

0.329 157.7
20 Spain X. Artigas KLINT Forward Factory Team 43 Forward F2 21

+39.214

37'12.754

0.624 157.6
21 Belgium B. Baltus RW-Idrofoglia Racing GP 7 Kalex 21

+50.605

37'24.145

11.391 157.3
22 Spain M. González QJMOTOR Gresini Moto2 18 Kalex 19

+2 Laps

37'02.109

2 Laps 143.3
dnf Italy C. Vietti Ramus Ajo Motorsport 13 Kalex 15

+6 Laps

27'32.682

4 Laps 152.1 Uitgevallen
dnf Spain F. Aldeguer MB Conveyors SpeedUp 54 Boscoscuro B-21 14

+7 Laps

24'15.407

1 Lap 161.2 Ongeluk
dnf Spain A. Canet Fantic Racing 44 Kalex 14

+7 Laps

24'19.654

4.247 160.8 Ongeluk
dnf
D. Muñoz Pertamina Mandalika GAS UP Team
17 Kalex 14

+7 Laps

32'44.888

8'25.234 119.4 Uitgevallen
dnf Italy D. Foggia Italtrans Racing Team 71 Kalex 13

+8 Laps

22'51.560

1 Lap 158.9 Ongeluk
dnf Brazil D. Moreira Italtrans Racing Team 10 Kalex 1

+20 Laps

1'50.874

12 Laps 151.2 Ongeluk
dnf Spain I. Guevara CFMOTO Inde Aspar Team 28 Kalex 0

Ongeluk
dnf Thailand S. Chantra Idemitsu Honda Team Asia 35 Kalex 0

Ongeluk
dnf Japan A. Sasaki Yamaha VR46 Master Camp Team 22 Kalex 0

Ongeluk

Ronden aan kop

Ronden aan kop Rijder
1 - 1 Spain S. García
2 - 14 Spain F. Aldeguer
15 - 17 Spain S. García
18 - 21 Japan A. Ogura

Meld je gratis aan

  • Snel toegang tot je favoriete artikelen

  • Stel alerts in voor breaking news en je favoriete coureurs

  • Laat je horen met de reactiemodule

Motorsport prime

Ontdek premium content
Abonneer

Editie

Nederland Nederland