Formule 1
R
GP van Stiermarken
09 jul.
-
12 jul.
VT1 in
6 dagen
MotoGP
R
GP van Spanje
17 jul.
-
19 jul.
Volgend evenement over
13 dagen
R
GP van Andalusië
24 jul.
-
26 jul.
Volgend evenement over
20 dagen
FIA F2
03 jul.
-
05 jul.
Kwalificatie in
01 Uren
:
02 Minuten
:
29 Seconden
R
Spielberg II
10 jul.
-
12 jul.
Volgend evenement over
6 dagen
DTM
R
Lausitzring
14 aug.
-
16 aug.
Volgend evenement over
41 dagen
04 sep.
-
06 sep.
Evenement is afgelopen
MXGP
R
GP van Italië
17 jul.
-
19 jul.
Afgelast
R
GP van Tsjechië
24 jul.
-
26 jul.
Uitgesteld
FIA F3
03 jul.
-
05 jul.
Race 1 in
18 Uren
:
27 Minuten
:
29 Seconden
R
Spielberg II
10 jul.
-
12 jul.
Volgend evenement over
6 dagen
IndyCar
R
Richmond
25 jun.
-
27 jun.
Afgelast
02 jul.
-
04 jul.
Vrije training in
01 Uren
:
32 Minuten
:
29 Seconden
WRC
R
Rally van Portugal
21 mei
-
24 mei
Evenement is afgelopen
R
Rally van Kenia
16 jul.
-
19 jul.
Uitgesteld
WSBK
R
Jerez
31 jul.
-
02 aug.
Volgend evenement over
27 dagen
R
Algarve
07 aug.
-
09 aug.
Volgend evenement over
34 dagen
WEC
13 aug.
-
15 aug.
Volgend evenement over
40 dagen
R
Bahrein
19 nov.
-
21 nov.
Volgend evenement over
138 dagen
Formule E
R
Berlijn ePrix I
05 aug.
-
05 aug.
Volgend evenement over
32 dagen
R
Berlijn ePrix II
06 aug.
-
06 aug.
Volgend evenement over
33 dagen
WTCR
R
Salzburgring
11 sep.
-
13 sep.
Volgend evenement over
69 dagen
R
Nurburgring
24 sep.
-
26 sep.
Volgend evenement over
82 dagen
Volledige:

Volledige deelnemerslijst 24 uur van Le Mans 2019

gedeeld
reacties

Bekijk de volledige deelnemerslijst voor de 87ste editie va de 24 uur van Le Mans op 15 en 16 juni 2019.

Volledige deelnemerslijst 24 uur van Le Mans 2019
16 apr. 2019 09:48
Nr Team Wagen Bevestigde rijders

LMP1 - 8 wagens

1  Rebellion Racing Rebellion R13-Gibson

 André Lotterer
 Neel Jani

 Bruno Senna

3  Rebellion Racing Rebellion R13-Gibson

 Thomas Laurent

 Gustavo Menezes

 Nathanael Berthon

4  ByKolles Racing Team ENSO CLM P1/01-Nismo

 Tom Dillmann

 Oliver Webb

 Paolo Ruberti

7  Toyota Racing Toyota TS050 Hybrid

 Mike Conway

 Kamui Kobayashi

 José Maria Lopez

8  Toyota Racing Toyota TS050 Hybrid

 Sébastien Buemi
 Kazuki Nakajima

 Fernando Alonso

10  DragonSpeed BR Engineering BR1-Gibson

 Ben Hanley

 Henrik Hedman

 Renger van der Zande

11  SMP Racing BR Engineering BR1-AER

 Mikhail Aleshin

 Vitaly Petrov

Stoffel Vandoorne

17  SMP Racing BR Engineering BR1-AER

 Egor Orudzhev

 Sergey Sirotkin

 Stéphane Sarrazin

LMP2 - 20 wagens

20  High Class Racing Oreca 07-Gibson

 Anders Fjordbach

 Dennis Andersen

 Mathias Beche

22  United Autosports Ligier JS P217-Gibson

 Phil Hanson

 Filipe Albuquerque

 Paul di Resta

23  Panis-Barthez Competition Ligier JS P217-Gibson

 René Binder

 Julien Canal

 Will Stevens

25  Algarve Pro Racing Oreca 07-Gibson

 Mark Patterson

 Andrea Pizzitola

 John Falb

26  G-Drive Racing Oreca 07-Gibson

 Roman Rusinov

 Jean-Eric Vergne

 Job van Uitert

28  TDS Racing Oreca 07-Gibson

 Loïc Duval

 Matthieu Vaxivière

 François Perrodo

29  Racing Team Nederland Dallara P217-Gibson

 Giedo van der Garde

 Nyck de Vries

 Frits van Eerd

30  Duqueine Engineering Oreca 07-Gibson

 Romain Dumas

 Nico Jamin

 Pierre Ragues

31  DragonSpeed Oreca 07-Gibson

 Roberto Gonzalez

 Pastor Maldonado

 Anthony Davidson

32  United Autosports Ligier JS P217-Gibson

 Alex Brundle

 Ryan Cullen

 Will Owen

34 Poland Inter Europol Competition Ligier JS P217-Gibson

Poland Jakub Smiechowski

 Leo Roussel

 Dani Clos

36  Signatech Alpine Alpine A470-Gibson

 Nicolas Lapierre

 Andre Negrao

 Pierre Thiriet

37  Jackie Chan DC Racing Oreca 07-Gibson

 David Heinemeier Hansson

 Jordan King

 Ricky Taylor

38  Jackie Chan DC Racing Oreca 07-Gibson

 Ho-Pin Tung

 Gabriel Aubry

 Stéphane Richelmi

39  Graff  Oreca 07-Gibson

 Tristan Gommendy

 Vincent Capillaire

 Jonathan Hirschi

43  RLR Msport Oreca 07-Gibson

India Arjun Maini

 John Farano

 Norman Nato

47  Cetilar Racing Dallara P217-Gibson

 Roberto Lacorte

 Giorgio Sernagiotto

 Andrea Belicchi

48  IDEC Sport Oreca 07-Gibson

 Paul Lafargue

 Paul-Loup Chatin

 Memo Rojas

49 Slovakia ARC Bratislava Ligier JS P217-Gibson

Slovakia Miro Konopka

 Konstantin Tereschenko

 Henning Enqvist

50  Larbre Competition Ligier JS P217-Gibson

 Erwin Creed

 Romano Ricci

 Nick Boulle

GTE Pro - 17 wagens

51  AF Corse Ferrari 488 GTE

 James Calado

 Alessandro Pier Guidi

 Daniel Serra

63  Corvette Racing Corvette C7.R

 Jan Magnussen

 Antonio Garcia

 Mike Rockenfeller

64  Corvette Racing Corvette C7.R

 Oliver Gavin

 Tommy Milner

 Marcel Fässler

66  Ford Chip Ganassi Racing Ford GT

 Olivier Pla

 Stefan Mucke

 Billy Johnson

67  Ford Chip Ganassi Racing Ford GT

 Andy Priaulx

 Harry Tincknell

 Jonathan Bomarito

68  Ford Chip Ganassi Racing  Ford GT

 Sébastien Bourdais

 Dirk Müller

 Joey Hand

69  Ford Chip Ganassi Racing Ford GT

 Scott Dixon

 Ryan Briscoe

 Richard Westbrook

71  AF Corse Ferrari 488 GTE

 Sam Bird

 Davide Rigon

 Miguel Molina

81  BMW Team MTEK BMW M8 GTE

 Nicky Catsburg

 Philipp Eng

 Martin Tomczyk

82  BMW Team MTEK BMW M8 GTE

 Augusto Farfus

 Antonio Felix da Costa

Finland Jesse Krohn

89  Risi Competizione 
Ferrari 488 GTE

 Pipo Derani

 Oliver Jarvis
 Jules Gounon

91  Porsche GT Team Porsche 911 RSR

 Gianmaria Bruni

 Richard Lietz

 Frédéric Makowiecki

92  Porsche GT Team Porsche 911 RSR

 Michael Christensen

 Kévin Estre

 Laurens Vanthoor

93  Porsche GT Team Porsche 911 RSR

 Nick Tandy

 Patrick Pilet

 Earl Bamber

94  Porsche GT Team Porsche 911 RSR

 Sven Muller

 Mathieu Jaminet

 Dennis Olsen

95  Aston Martin Racing Aston Martin Vantage

 Nicki Thiim

 Marco Sörensen

 Darren Turner

97  Aston Martin Racing Aston Martin Vantage

 Alex Lynn

 Maxime Martin

 Jonathan Adam

GTE Am - 17 wagens

54  Spirit of Race Ferrari 488 GTE

 Giancarlo Fisichella

 Francesco Castellacci

 Thomas Flohr

56  Team Project 1 Porsche 911 RSR

 Jörg Bergmeister

 Patrick Lindsey

 Egidio Perfetti

57  CarGuy Racing
Ferrari 488 GTE

 Takeshi Kimura

 Kei Cozzolino

 Côme Ledogar

60  Kessel Racing Ferrari 488 GTE

 Claudio Schiavoni

 Sergio Pianezzola

 Andrea Piccini

61  Clearwater Racing Ferrari 488 GTE

 Matt Griffin

 Matteo Cressoni

 Luis Perez Companc

62  WeatherTech Racing Ferrari 488 GTE

 Cooper MacNeil

Finland Toni Vilander

 Rob Smith

70  MR Racing Ferrari 488 GTE

 Motoaki Ishikawa

 Olivier Beretta

 Eddie Cheever III

77  Dempsey-Proton Racing
Porsche 911 RSR

 Matt Campbell

 Christian Ried

 Julien Andlauer

78  Proton Competition Porsche 911 RSR

 Vincent Abril

 Philippe Prette

 Louis Prette

83  Kessel Racing
Ferrari 488 GTE

 Rahel Frey

 Manuela Gostner

 Michelle Gatting

84  JMW Motorsport Ferrari 488 GTE

 Jonathan Cocker

 Jeff Segal

 Wei Lu

85  Keating Motorsports Ford GT

 Ben Keating

 Jeroen Bleekemolen

 Felipe Fraga

86  Gulf Racing Porsche 911 RSR

 Michael Wainwright

 Ben Barker

 Thomas Preining

88  Dempsey-Proton Racing Porsche 911 RSR

 Satoshi Hoshino

 Giorgio Roda

 Matteo Cairoli

90  TF Sport Aston Martin Vantage

 Salih Yoluc

 Charlie Eastwood

 Euan Hankey

98  Aston Martin Racing Aston Martin Vantage

 Pedro Lamy

 Mathias Lauda

 Paul Dalla Lana

99  Proton Competition Porsche 911 RSR

 Patrick Long

 Tracy Krohn

 Nic Jonsson

Inschrijvingen die vetgedrukte zijn, zijn voltijdse deelnemers aan het WEC.

Reservelijst (op volgorde):

Nr. Team Wagen
33  Eurasia Motorsports Ligier JS P217-Gibson
27  IDEC Sport Ligier JS P217-Gibson
79  TF Sport Aston Martin Vantage
Le Mans laat bij uitzondering 62 wagens toe in 2019

Vorig artikel

Le Mans laat bij uitzondering 62 wagens toe in 2019

Volgend artikel

ACO maakt belofte: LMP1-klasse wordt spannender in Le Mans

ACO maakt belofte: LMP1-klasse wordt spannender in Le Mans
Laad reacties

Over dit artikel

Kampioenschap Le Mans