Motorsport.com team

Het lokale managementteam

Tim Biesbrouck

Tim Biesbrouck

Editor in Chief, the Netherlands
tim.biesbrouck@motorsport.com
  • Award-winning reporter
  • 10 jaar actief als autosportredacteur en verslaggever
  • Internationale ervaring in PR- en communicatiewerkzaamheden voor diverse raceorganisaties
  • Specialist in duurzame autosport sinds 2008
Erwin Jaeggi

Erwin Jaeggi

Hoofd Formule 1
erwin.jaeggi@motorsport.com
  • Actief in de online autosportjournalistiek sinds 2004
  • Voormalig hoofdredacteur van GPUpdate.net
  • Publicaties in bijna alle landelijke en regionale dagbladen in Nederland, waaronder De Telegraaf, De Volkskrant en NRC Handelsblad
Casper Bekking

Casper Bekking

Redacteur
casper.bekking@motorsport.com
  • 10 jaar redacteur in de autosport
  • Hoofdredacteur en coördinator RaceXpress.com 2010-2015
  • PR- en communicatiewerkzaamheden voor Nederlandse topcoureurs
  • Freelance autosportfotograaf
Filip Cleeren

Filip Cleeren

Redacteur Multimedia
filip.cleeren@motorsport.com
  • Actief in de autosport sinds 2009
  • Journalist, redacteur en PR-werkzaamheden voor o.a. Race of Champions, Sport.be en AutoGids
  • Verslaggever bij internationale evenementen van o.a. F1, WEC en bij Indy 500
Jordy Stuivenberg

Jordy Stuivenberg

Redacteur Automotive
jordy.stuivenberg@motorsport.com
  • Freelance redacteur en filmmaker
  • Schrijft en maakt sinds 2007 video’s over alles op vier wielen, zowel in Nederland als daarbuiten
  • Gewerkt voor onder meer RaceXpress, het Algemeen Dagblad, Autoblog.nl
  • Produceerde video’s voor Suzuki, BMW en andere opdrachtgevers uit de auto-industrie

Algemeen management

Zak Brown

Zak Brown

Non-Executive Chairman
zak.brown@motorsport.com
  • CEO van CSM Sport&Entertainment (sinds maart 2015)
  • Initiatiefnemer&Executive Chairman JMI
  • Chairman United Autosports
Eric Gilbert

Eric Gilbert

Chief Product Officer
ericg@motorsport.com
  • BBA Marketing international
  • 20 jaar in marketing
  • 20 jaar in media
  • 15 jaar ervaring in online publishing
Charles Bradley

Charles Bradley

Hoofdredacteur
charles.bradley@motorsport.com
  • Autosport Magazine: hoofdredacteur en adjunct-hoofdredacteur van 2001 tot december 2014
  • 20 jaar in print / online media als hoofdredacteur en journalist
Jonathan Noble

Jonathan Noble

F1 redacteur
jonathan.noble@motorsport.com
  • Autosport Magazine: F1 verslaggever van September 2000 tot 2015
  • 21 jaar in print / online media als sportjournalist
  • Universiteit van Sussex
Filippo Salza

Filippo Salza

Directeur van Europese Activiteiten
filippo.salza@motorsport.com
  • Meer dan 15 jaar evaring in digitale bedrijven
Oleg Safronov

Oleg Safronov

Chief Technology Officer
oleg.safronov@motorsport.com
  • 12 jaar ervaring in software-architecteur, development en succesvolle bedrijven in multimedia en payment processing domains
  • 10 jaar ervaring in managen van technische teams binnen corporate businesses and startups
Gustavo Roche

Gustavo Roche

Vice President of Business Development - Latijns-Amerika
gustavo.roche@motorsport.com
  • Managing Director van F1PLUS.com sinds 2010
  • Sr. Sales Manager - ESPN International properties
  • Leidde strategische planning en digitale initiatieven met een focus op de Spaanse markt voor Televisa publishing
Pablo Elizalde

Pablo Elizalde

Motorsport.com redacteur Europa
pablo.elizalde@motorsport.com
  • Meer dan 20 jaar in print en online media als redacteur
  • Autosport.com: eindredacteur van 2005 tot 2015
Oriol Puigdemont

Oriol Puigdemont

MotoGP Editor
oriol.puigdemont@motorsport.com
  • Covered MotoGP for EL PAÍS for 6 years
  • Covered Fórmula 1 for EL PAÍS for 6 years
  • Covered Dakar Rally for EL PAÍS for 5 years
Jim Utter

Jim Utter

NASCAR redacteur
jim.utter@motorsport.com
  • Covered NASCAR for The Charlotte (N.C.) Observer for 18 years
  • Multi-time National Motorsports Press Association and N.C. Associated Press award winner
  • Occasional co-host of NASCAR programming on SiriusXM NASCAR Radio and Performance Racing Network
Lee Spencer

Lee Spencer

Senior NASCAR Writer
lee.spencer@motorsport.com
  • Bekroonde verslaggever en columnist. Volgt NASCAR al 20 jaar.
  • Wekelijkse medewerker van SiriusXM NASCAR Radio en de Racing Boys Network
  • Byline is gepubliceerd op FOXSports.com, Sporting News, USAToday.com en Racer
Alex Rothbert

Alex Rothbert

Controller
Adam Cooper

Adam Cooper

F1 redacteur en editor
adam.cooper@motorsport.com
  • Autosportjournalist en auteur sinds 1985
  • Voltijd redactielid van Autosport gedurende 5 jaar
  • Freelance autosportjournalist en auteur
Kate Walker

Kate Walker

F1 reporter
kate.walker@motorsport.com
  • Doet verslag van elke Formule 1 Grand Prix sinds 2009
  • Heeft gewerkt voor de Financial Times, ESPN, Bugatti Revue, Grand Prix+, officiële F1-programmabladen en nog veel meer
Katie Shenko, Esq.

Katie Shenko, Esq.

Legal Counsel
kshenko@motorsport.com
  • Intellectual Property: licensing, portfolio management, enforcement, litigation
  • Business: corporations, mergers & acquisitions, contracts, litigation
  • Technology & E-commerce: licensing, manufacturing, data storage, website development

Directeur van internationale edities

Franco Nugnes

Franco Nugnes

Directeur van Motorsport.com, Italië
Guillaue Navarro

Guillaue Navarro

Directeur van Motorsport.com, Frankrijk
guillaume.navarro@motorsport.com
  • F1-verslaggever in 2009 voor RCM Radio/BFM TV
  • Ruime internationale ervaring op het gebied van motorsport en automotive TV, radio, print en online media
  • PR en account management voor AOL, Pirelli F1, Red Bull Media House, World Superbike Championship
Steven Lu

Steven Lu

Directeur van Motorsport.com, China
steven.lu@motorsport.com
  • MA Marketing international
  • 11 jaar in marketing
  • 11 jaar in autosport
  • 10 jaar in Event Management
José L. Mercado Román

José L. Mercado Román

Hoofdredacteur van Motorsport.com, Latam
jose.roman@motorsport.com
  • 15 jaar ervaring als sportjournalist
  • 8 jaar als Web Content Manager
  • Werk voor Yahoo! Sports, Eurosport, ESPn, Red Bull en andere
Felipe Motta

Felipe Motta

Directeur van Motorsport.com, Brazilië
felipe.motta@motorsport.com
  • Volgt autosport al 13 jaar inclusief live verslag van meer dan 150 F1 GP's
  • Oprichter van TotalRace.com.br in 2011
  • Gewerkt als F1 en FE commentator voor FoxSports en Radio Jovem Pan
Dmitry Sergeev

Dmitry Sergeev

Acting Director of Motorsport.com Russia
Khodr Rawi

Khodr Rawi

Directeur van Motorsport.com, Midden-Oosten
khodr.rawi@motorsport.com
  • Editor van FormulaWahad.com, eerste F1-website in het Midden-Oosten sinds 2001
  • Oprichter van F1Zone.net, een door FIA erkende website
  • Gewerkt als Senior Motorsport Editor bij Saudi Sports Group
  • 7 jaar in online media
Andrew van Leeuwen

Andrew van Leeuwen

Directeur van Motorsport.com, Australië
andrew.vanleeuwen@motorsport.com
  • Voormalig redacteur van het Australische Motorsport eNews
  • Meer dan tien jaar ervaring in sportverslaggeving
  • Speciaal verslaggever van Autosport tussen 2012 en 2015
Jamie Klein

Jamie Klein

Directeur van Motorsport.com, Groot-Brittannië
jamie.klein@motorsport.com
  • Speciaal verslaggever van Autosport tussen 2013 en 2015
  • F1 reporter bij Sportontap.com
  • Online sportredacteur voor Exeposé
  • 5 jaar ervaring in autosportverslaggeving
Darshan Chokhani

Darshan Chokhani

Directeur van Motorsport.com, India
darshan.chokhani@motorsport.com
  • Post-Doctorale diploma in Sports Management
  • Gewerkt voor Tensports.com & Criclife.com
  • Doet verslag van Formule 1 Grand Prix
  • Stage gelopen bij Sahara Force India F1 Team & Marussia F1 Team
  • Bloggen en werkte samen met Auto India Sports
Stefan Ehlen

Stefan Ehlen

Editorial Manager of Motorsport.com, Germany
stefan.ehlen@motorsport.com
  • 7 years in online sports journalism
  • Sports editor and head of department at Motorsport-Total.com from 2008 till 2015
  • Regular radio pundit at Sportradio360.de and occasional TV commentator at Eurosport
René Fagnan

René Fagnan

Director of Motorsport.com, Canada
rene.fagnan@motorsport.com
  • Motor racing journalist since 1988
  • Motorsport Editor to Auto123 from 2007 to 2015
  • Editor-in-chief of Paddock and Formula magazines
  • Extensive TV, radio, print and web experience
  • Author of 2 books on Formula 1
David Malsher

David Malsher

US journalist en IndyCar verslaggever
david.malsher@motorsport.com
  • Tussen 1994 en 2004 bezette hij posities als features journalist, adjunct-hoofdredacteur en journalist bij Autosport Special Projects, TRMG (een andere race-gerelateerde uitgeverij), Motor Sport magazine en vervolgens Autosport magazine. In 2005 werd hij freelancer en werkte hij als Champ Car-reporter voor Autosport. Vervolgens werd hij journalist bij Racer, een positie die hij acht jaar bezette, totdat hij zich bij Motorsport.com voegde. Hij woont in Californië en heeft de biografie van Will Power geschreven, The Sheer Force of Will Power.
Jacobo Vega

Jacobo Vega

Director of Motorsport.com, Spain
jacobo.vega@motorsport.com
  • 12 years following F1 with more than 200 GP's on site, from 2005 to 2015
  • F1 Commentator & reporter for LaSexta & Antena 3, from 2009 to 2015
  • GP2 & GP3 Series Main Broadcaster in Antena 3, from 2009 to 2014
Cihangir Perperik

Cihangir Perperik

Director of Motorsport.com, Turkey
cihangir.perperik@motorsport.com
  • He founded the first and largest F1 fan site of Turkey, TurkiyeF1.com in 1998. He has 18 years of online media experience. He also started the first motorsport newspaper of Turkey called " Damali Bayrak" in 2002.
Kunihiko Akai

Kunihiko Akai

Editor in chief of Motorsport.com, Japan
akaikunihiko@motorsport.com
  • 1973 Work at motorsport magazine
  • 1977 Based in London and start to work as a motorsport journalist
  • 1990 Establish own firm for various activities at publishing companies, automobile makers and/or advertising companies
Gergely Denes

Gergely Denes

Editor in Chief/General Manager of Motorsport.com, Hungary
gergely.denes@motorsport.com
  • 7 years in online/print media as writer and editor in chief
  • Writer then Editor in Chief at F1-Live/GP-Live from 2011 to 2016
Roman Galimon

Roman Galimon

Editor in Chief of Motorsport.com, Ukraine
roman.galimon@motorsport.com
  • Editor in Chief of F1-Ukraine from 2005 to 2016
  • 11 years in online media as sports writer
Cep Goldia

Cep Goldia

Director of Motorsport.com, Indonesia
cep.goldia@motorsport.com
  • Former administrator of F1MI, the largest Facebook group for Indonesian F1 fans
  • Founded ZF1, the first crowdsourced F1 blog in Indonesia
  • Rio Haryanto's PR and social media handler
  • Kennedy-Lugar Youth Exchange and Study scholarship awardee
  • Global Village alumnus, Iacocca Institute, Lehigh University
Lorenzo Senna

Lorenzo Senna

Director of Motorsport.com, Switzerland
lorenzo.senna@motorsport.com
  • Karting and single-seaters racing driver
  • Sennaformula and Formulamodena creator and car builder

Redactiemanagers

Nick DeGroot

Nieuws en community manager nick.degroot@motorsport.com

Rainier Ehrhardt

Fotomanager rainiere@motorsport.com

Pavel Surdin

Videomanager pavels@motorsport.com

Harsh Vardhan Choudhary

Internal process manager - Motorsport.com harsh.choudhary@motorsport.com

Fotografen