Formule 1
R
GP van Oostenrijk
02 jul.
-
05 jul.
VT1 in
83 dagen
MotoGP
R
GP van Duitsland
18 jun.
-
21 jun.
Volgend evenement over
68 dagen
25 jun.
-
28 jun.
Volgend evenement over
75 dagen
FIA F2
R
Zandvoort
01 mei
-
03 mei
Volgend evenement over
20 dagen
R
05 jun.
-
07 jun.
Volgend evenement over
55 dagen
DTM
R
Norisring
10 jul.
-
12 jul.
Volgend evenement over
90 dagen
R
Anderstorp
31 jul.
-
02 aug.
Volgend evenement over
111 dagen
MXGP
06 mrt.
-
08 mrt.
Evenement is afgelopen
R
GP van Rusland
05 jun.
-
07 jun.
Volgend evenement over
55 dagen
FIA F3
R
Zandvoort
01 mei
-
03 mei
Volgend evenement over
20 dagen
R
Spielberg
03 jul.
-
05 jul.
Volgend evenement over
83 dagen
IndyCar
R
Long Beach
17 apr.
-
19 apr.
Volgend evenement over
6 dagen
R
Detroit
29 mei
-
31 mei
Volgend evenement over
48 dagen
WRC
12 mrt.
-
15 mrt.
Evenement is afgelopen
R
Rally van Argentinië
23 apr.
-
26 apr.
Volgend evenement over
12 dagen
WSBK
28 feb.
-
01 mrt.
Evenement is afgelopen
R
Imola
08 mei
-
10 mei
Volgend evenement over
27 dagen
WEC
22 feb.
-
23 feb.
Evenement is afgelopen
R
Spa-Francorchamps
13 aug.
-
15 aug.
Volgend evenement over
124 dagen
Formule E
R
Rome E-prix
03 apr.
-
04 apr.
Evenement is afgelopen
R
Parijs E-prix
17 apr.
-
18 apr.
Volgend evenement over
6 dagen
Volledige:

ELMS Paul Ricard: SMP Racing Dallara zegeviert in Le Castellet

gedeeld
reacties

Matevos Isaakyan en Egor Orudzhev hebben in Le Castellet de 4 Uur van Paul Ricard, de vierde wedstrijd voor de European Le Mans Series, gewonnen. In hun SMP Racing Dallara #27 waren ze te sterk voor de rest van het LMP2-veld.

ELMS Paul Ricard: SMP Racing Dallara zegeviert in Le Castellet
Door:
27 aug. 2017 14:56

Bij de start behield Ben Hanley in de DragonSpeed Oreca #21 de leiding voor Léo Roussel in de tweede Oreca van het team, die in de kleuren van G-Drive Racing. De Oreca van Graff Racing volgde als derde en in het eerste half uur vonden geen wijzigingen plaats in de top-3.

De United Autosports Ligier #32 ging in de chicane op de rechte lijn van Mistral in de rondte in de eerste doortocht en een ronde later was het in dezelfde bocht de beurt aan de Ligier van Algarve Pro Racing.

Na een uur racen en na een neutralisatie met een ‘full course yellow’ kwam de SMP Racing Dallara #27 van Isaakyan en Orudzhev aan de leiding en zij zouden de zege niet meer uit handen geven.

Léo Roussel, Nicolas Minassian en Memo Rojas stuurden hun G-Drive Oreca #22 naar de tweede plek, gevolgd door de United Autosports LIgier #32. Filipe Albuquerque, Hugo de Sadeleer en William Owen reden een prima inhaalrace na hun pech in het begin van de race en finishten dus nog op het podium.

De #21 DragonSpeed Oreca van onder meer polesitter Nicolas Lapierre viel terug tot een uiteindelijke zevende plaats.

Pech voor Racing Team Nederland

De Racing Team Nederland Dallara #29 stond halfweg de race in de pits en zo kwamen Frits Van Eerd en Jan Lammers niet verder dan de twaalfde plaats. Zij finishten net voor de United Autosports Ligier JS P3 LMP3 #2 van John Falb en Sean Rayhall, die zo zegevierden in de LMP3-categorie.

De Spirit of Race Ferrari #55 van Matt Griffin, Duncan Cameron en Aaron Scott domineerde de GTE-klasse. De Aston Martin #90 van Euan Hankey, Salih Yoluc en Nicki Thiim en de JMW Motorsport Ferrari #66 van Rob Smith, Jody Fannin en Jonathan Cocker vervolledigden het podium.

De volgende race is de 4 Uur van Spa-Francorchamps op 24 september.

Uitslag ELMS Paul Ricard:

Pos#CoureurAutoRondenInterval
1 27 russia Matevos Isaakyan 
russia Egor Orudzhev 
Dallara P217 115  
2 22 france Nicolas Minassian 
france Leo Roussel 
mexico Memo Rojas 
Oreca 07 115 1'27.817
3 32 portugal Filipe Albuquerque 
united_states William Owen 
switzerland Hugo De Sadeleer 
Ligier JSP217 114 1 ronde
4 39 france Eric Trouillet 
france Paul Petit 
france Enzo Guibbert 
Oreca 07 114 1 ronde
5 23 france Nathanael Berthon 
france Fabien Barthez 
france Timothé Buret 
Ligier JSP217 114 1 ronde
6 40 colombia Gustavo Yacaman 
united_kingdom Richard Bradley 
australia James Allen 
Oreca 07 114 1 ronde
7 21 france Nicolas Lapierre 
sweden Henrik Hedman 
united_kingdom Ben Hanley 
Oreca 07 114 1 ronde
8 25 united_states Matt McMurry 
italy Andrea Roda 
Andrea Pizzitola 
Ligier JSP217 113 2 ronden
9 49 Anders Fjordbach 
Dennis Andersen 
Dallara P217 112 3 ronden
10 47 italy Roberto Lacorte 
italy Giorgio Sernagiotto 
italy Andrea Belicchi 
Dallara P217 111 4 ronden
11 28 france Olivier Pla 
france Patrice Lafargue 
france Paul Lafargue 
Ligier JSP217 111 4 ronden
12 29 netherlands Jan Lammers 
netherlands Frits van Eerd 
Dallara P217 108 7 ronden
13 2 united_states Sean Rayhall 
united_states John Falb 
Ligier JS P3 107 8 ronden
14 13 poland Jakub Smiechowski 
germany Martin Hippe 
Ligier JS P3 107 8 ronden
15 18 france Alexandre Cougnaud 
france Antoine Jung 
france Romano Ricci 
Ligier JS P3 107 8 ronden
16 11 italy Giorgio Mondini 
italy Davide Uboldi 
Ligier JS P3 107 8 ronden
17 16 france Eric Debard 
france Simon Gachet 
united_states Theo Bean 
Ligier JS P3 107 8 ronden
18 17 france Jean Lahaye 
france Matthieu Lahaye 
france François Heriau 
Ligier JS P3 107 8 ronden
19 55 united_kingdom Duncan Cameron 
ireland Matt Griffin 
united_kingdom Aaron Scott 
Ferrari F488 GTE 106 9 ronden
20 15 united_kingdom Alex Kapadia 
norway Morten Dons 
canada John Farano 
Ligier JS P3 106 9 ronden
21 90 denmark Nicki Thiim 
turkey Salih Yoluc 
united_kingdom Euan Hankey 
Aston Martin V8 Vantage 106 9 ronden
22 66 united_kingdom Robert Smith 
united_kingdom Jody Fannin 
united_kingdom Jonathan Cocker 
Ferrari F488 GTE 106 9 ronden
23 51 italy Gianluca Roda 
italy Andrea Bertolini 
italy Giorgio Roda 
Ferrari F488 GTE 106 9 ronden
24 99 united_kingdom Darren Turner 
united_kingdom Andrew Howard 
united_kingdom Ross Gunn 
Aston Martin V8 Vantage 106 9 ronden
25 12 italy Andrea Dromedari 
canada James Dayson 
australia Ricky Capo 
Ligier JS P3 106 9 ronden
26 77 germany Christian Ried 
switzerland Joel Camathias 
italy Matteo Cairoli 
Porsche 911 RSR (991) 105 10 ronden
27 5 czech_republic Jürgen Krebs 
Tim Muller 
estonia Tristan Viidas 
Ligier JS P3 103 12 ronden
28 4 france Alexandre Coigny 
switzerland Alexander Iradj 
Ligier JS P3 98 17 ronden
29 19 france Yann Ehrlacher 
france Erwin Creed 
Norma M 30 97 18 ronden
30 6 united_kingdom Terrence Woodward 
united_kingdom Ross Kaiser 
Tony Wells 
Ligier JS P3 88 27 ronden
31 10 italy Davide Roda 
colombia Andres Mendez 
italy Dario Capitanio 
Norma M 30 87 28 ronden
32 7 switzerland David Droux 
Antonin Borga 
france Nicolas Schatz 
Norma M 30 75 40 ronden
33 8 france Vincent Beltoise 
switzerland Lucas Legeret 
france Nicolas Melin 
Norma M 30 42 73 ronden
34 9 belarus Alexander Talkanitsa Sr.
belarus Alexander Talkanitsa Jr. 
denmark Mikkel Jensen 
Ligier JS P3 24 91 ronden
35 3 south_africa Mark Patterson 
united_kingdom Christian England 
united_kingdom Wayne Boyd 
Ligier JS P3 7 108 ronden
ELMS Paul Ricard: Lapierre zet DragonSpeed Oreca op pole

Vorig artikel

ELMS Paul Ricard: Lapierre zet DragonSpeed Oreca op pole

Volgend artikel

Lammers na vierde ELMS-race: “Gat met de kop wordt kleiner”

Lammers na vierde ELMS-race: “Gat met de kop wordt kleiner”
Laad reacties